• Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Rada Rodziców pragnie podziękować wszystkim za dokonywane wpłaty na komitet rodzicielski oraz wszelkie darowizny. Bez Państwa udziału nie byłoby możliwe zrealizowanie tak licznych przedsięwzięć podejmowanych wspólnie z Dyrekcją, gronem pedagogicznym oraz uczniami.

Ze względu na zdalną naukę, Rada Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 wsparła jedynie organizację konkursu czytelniczego dla klas 2 i 3.

Ponadto pozytywnie zaopiniowała :projekt planu finansowego na 2021 rok, propozycję ustalenia dnia 30.04.2021r. jako dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych,  oraz w okresie wakacyjnym uczestniczyła w wyborze oferty  dot. świadczenia cateringu/dowozu lub gotowania na miejscu obiadów dla uczniów SP3.

Rada Rodziców  zakupiła ze zgromadzonych środków nagrody dla:

- wszystkich uczniów klas 1-3 - 128 nagród książkowych

- uczniów klas 4-6 za promocję z wyróżnieniem - 100 nagród książkowych

- laureatów konkursu matematycznego "Kangur" - 4 nagrody

- przekazała 200 zł na stypendium dla dwóch uczniów ze średnią 5,73

To wszystko jednak nie byłoby możliwe bez Państwa wsparcia zarówno osobistego, jak i finansowego!

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Policach uchwaliła, na działalność RR w roku szkolnym 2021/2022 składkę na komitet rodzicielski w kwocie 50 PLN – składka roczna, płatna na rachunek bankowy Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach - Santander Bank Polska numer:

bądź u przedstawicieli Rady Rodziców w swoich klasach.

Dokonywanie wpłat na RR jest dobrowolną sprawą każdego rodzica. Jesteśmy wdzięczni za każdą, nawet symboliczną wpłatę. Uzyskane w ten sposób fundusze w całości przeznaczone są dla naszych uczniów. Dzięki Waszej pomocy i wsparciu finansowemu, możemy nieustannie doskonalić naszą szkołę, a przede wszystkim motywować nasze dzieci do osiągnięcia jeszcze większych sukcesów.

Zachęcamy Państwa do wpłacania składek oraz brania czynnego udziału w życiu szkoły.

Przewodniczący Rady Rodziców