Rok szkolny 2018/2019
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA
CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
Weronika Jasik
uczennica klasy 5c
ZOSTAŁA MISTRZYNIĄ POLSKI
w biegu na 300 m
GRATULACJE
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I-III
"POTYCZKI MATEMATYCZNE"
LAUREACI:
Lena Ilczuk kl. 1a
Dominika Polaszewska kl. 1b
Tymoteusz Kursa kl. 2a
Tymoteusz Pankiewicz kl. 2b
Artur Raczyński kl. 3a
Szymon Witkowski kl. 3bGratulujemy !!!
Laureaci konkursu ortograficznego ,,Jeżyk”
Klasa 1
Maria Wojcieszczyk 1b
Klasa 2
Agata Łukaszewicz 2a
Daniel Ignaczak 2b
Klasa 3
Borys Czernikow 3a
Gratulujemy !!!
Mistrz Polski w kickboxingu
Patryk Andrzejewski
Gratulujemy !!!
Wyróżnienie w Kangurze Europejskim
Artur Raczyński – klasa 3a
GRATULACJE
Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2019
Wyniki dla kategorii: Żaczek klasa 2 szkoły podstawowej
laureat ≥ 97,00 pkt • bardzo dobry ≥ 77,00 pkt • wyróżniony ≥ 59,00 pkt
Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 2 uzyskał:
PRÓCHNICKI TOMASZ 57,00 pkt.
Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 3 szkoły podstawowej
laureat ≥ 102,00 pkt • bardzo dobry ≥ 80,00 pkt • wyróżniony ≥ 60,00 pkt
Wyróżnienie i najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 3 uzyskał:
RACZYNSKI ARTUR 63,50 pkt.
Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 4 szkoły podstawowej
laureat ≥ 111,00 pkt • bardzo dobry ≥ 93,00 pkt • wyróżniony ≥ 71,00 pkt
Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 4 uzyskała:
BRATKO WIKTORIA 69,75 pkt.
Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 5 szkoły podstawowej
laureat ≥ 138,00 pkt • bardzo dobry ≥ 118,00 pkt • wyróżniony ≥ 90,00 pkt
Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 5 uzyskała:
KUJAWOWICZ NINA
Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 6 szkoły podstawowej
laureat ≥ 144,00 pkt • bardzo dobry ≥ 130,00 pkt • wyróżniony ≥ 107,00 pkt
Najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas 6 uzyskał:
ŻUREK PAWEŁ 103,50 pkt.
Gminny konkurs Sudoku
2 miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie Sudoku zajęli:
Piotr Sosnowski z kl. 6a i Antek Szostak z kl. 6c
Gminny konkurs „Bawimy się w matematykę”
Laureatami konkursu zostali:
Natalia Czajko z kl. 6c i Paweł Żurek z kl. 6a
GRATULUJEMY !!!
SUKCESY UCZNIÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
KLASY I-III:
Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego Olimpusek sesja zimowa:
Borys Markowski klasa 1 A miejsce 3 – dyplom laureata
Szymon Radzik-Pietyra klasa 1 miejsce 8 – dyplom laureata
Dawid Borger klasa 3 B miejsce 10 - dyplom laureata
Szymon Witkowski klasa 3 B miejsce 14 - dyplom laureata
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ZUCH edycja roczna:
Borys Markowski klasa 1 A miejsce 10 - dyplom laureata
Dawid Borger klasa 3 B miejsce 6 - dyplom laureata
Artur Raczyński klasa 3 A miejsce 15 - dyplom laureata
KLASY IV-VI:
Ogólnopolski konkurs językowo-plastyczny ,,Żaba w gardle”:
Michał Mileszko klasa 4 B - wyróżnienie
Alicja Bakalarz klasa 6 B - wyróżnienie
Konrad Michalak klasa 6 B - wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Memory Master:
Zofia Michałowska klasa 5 A - wyróżnienie
Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego Olimpus sesja zimowa:
Angelika Gajewska klasa 4 A miejsce 5 - dyplom laureata
Julia Rożyńska klasa 4 A miejsce 5 - dyplom laureata
Antonina Miszkiel klasa 4 D miejsce 7 - dyplom laureata
Maciej Alexiou klasa 4 C miejsce 8 - dyplom laureata
Dominika Walenciak klasa 4 A miejsce 8 - dyplom laureata
Wiktoria Bratko klasa 4 B miejsce 10 - dyplom laureata
Michał Mileszko klasa 4 B miejsce 10 - dyplom laureata
Łukasz Jamroziński klasa 5 D miejsce 5 - dyplom laureata
Zofia Michałowska klasa 5 A miejsce 6 - dyplom laureata
Julia Gromek klasa 5 A miejsce 7 - dyplom laureata
Hanna Pasik klasa 5 A miejsce 7 - dyplom laureata
Maja Stochmal klasa 5 A miejsce 7 - dyplom laureata
Nina Kujawowicz klasa 5 C miejsce 9 - dyplom laureata
Dawid Pliszka klasa 5 C miejsce 9 - dyplom laureata
Wiktoria Rudź klasa 5 B miejsce 9 - dyplom laureata
Gerard Wójcicki klasa 5 B miejsce 9 - dyplom laureata
Aleksandra Bolińska klasa 5 E miejsce 10 - dyplom laureata
Milena Furman klasa 5 D miejsce 10 - dyplom laureata
Natalia Wrzosek klasa 5 B miejsce 10 - dyplom laureata
Maja Żuk klasa 5 B miejsce 10 - dyplom laureata
Oliwia Kulczyk klasa 6 A miejsce 3 - dyplom laureata
Igor Witkowski klasa 6 A miejsce 3 - dyplom laureata
Alan Terlecki klasa 6 C miejsce 7 - dyplom laureata
Amelia Bitkowska klasa 6 A miejsce 8 - dyplom laureata
Luiza Leśniewska klasa 6 B miejsce 8 - dyplom laureata
Kamil Wysocki klasa 6 A miejsce 9 - dyplom laureata
Paweł Żurek klasa 6 A miejsce 10 - dyplom laureata
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Edi Panda:
Maciej Jacenik klasa 4 A miejsce 4 - dyplom laureata
Wiktoria Bratko klasa 4 B miejsce 6 - dyplom wyróżnienia
Bartosz Adamski klasa 4 A miejsce 7 - dyplom wyróżnienia
Julia Rożyńska klasa 4 A miejsce 9 - dyplom wyróżnienia
Angelika Gajewska klasa 4 A miejsce 10 - dyplom wyróżnienia
Antonina Miszkiel klasa 4 D miejsce 10 - dyplom wyróżnienia
Łukasz Jamroziński klasa 5 D miejsce 6 - dyplom wyróżnienia
Maja Stochmal klasa 5 A miejsce 6 - dyplom wyróżnienia
Dawid Pliszka klasa 5 C miejsce 7 - dyplom wyróżnienia
Julia Gromek klasa 5 A miejsce 8 - dyplom wyróżnienia
Małgorzata Luck klasa 5 A miejsce 8 - dyplom wyróżnienia
Maja Żuk klasa 5 B miejsce 8 - dyplom wyróżnienia
Kacper Jaroszewski klasa 6 B miejsce 5 - dyplom laureata
Szymon Łosin klasa 6 B miejsce 6 - dyplom wyróżnienia
Mariusz Różycki klasa 6 C miejsce 7 - dyplom wyróżnienia
Alan Terlecki klasa 6 C miejsce 8 - dyplom wyróżnienia
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe:
1. miejsce drużynowo:
Miłosz Broniszewski - kl.6c
Natalia Czajko - kl.6c
Piotr Sosnowski - kl.6a
Nadia Tatys - kl.6c
1. miejsce indywidualnie:
Nadia Tatys - kl.6c
Powiatowy Konkurs Plastyczny
pt. „Zdrowy styl życia"
laureatka
Ewelina Mieszała - kl.5a
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Zdrowiu i Bezpieczeństwie „Rzepka”
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie
Finalistami tego konkursu zostali:
Anika Picho - 5e oraz Filip Rybczyński – 5b
Szkolny Konkurs Zbiórka Makulatury
I miejsce Aleksandra Opłatek klasa IV C
II miejsce Ewelina Mieszała klasa VA
III miejsce Joanna Czajko klasa VA
ORTOGRAFIK
Laureatami zostali:
Hanna Pasik kl. 5a
Kacper Giza kl. 6b
Gratulujemy!!!
XVIII KONKURS HUMANISTYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LO W SZCZECINIE
Finalistą tego konkursu został uczeń naszej szkoły
Kacper Giza
GRATULUJEMY
I PÓŁROCZE
BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ
Do półfinału konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:
KLASY 6
- Czajko Natalia
- Frankowska Karolina
- Jaroszewski Kacper
- Mejer Aleksander
- Sosnowski Piotr
- Tatys Nadia
- Wiliński Mateusz
- Witkowski Igor
- Żurek Paweł
KLASY 5
- Furman Milena,
- Czajko Joanna ,
- Lech Zofia,
- Opłatek Zuzanna,
- Mieszała Ewelina,
- Kotniewicz Hanna,
- Wójcicki Gerard,
- Niedźwiecki Dawid,
- Strużyna Aleksander
KLASY 4
- Jacenik Maciej kl. 4a
- Wiśniewska Maja kl. 4b
- Walenciak Dominika kl. 4a
- Filipczak Julia kl. 4a
- Kapela Michał kl. 4a
- Miszkiel Antonina kl. 4d
- Zaborniak Jakub kl. 4c
- Mileszko Michał kl. 4b
Gratulujemy !!!
SUDOKU
Uczniowie zakwalifikowani do finału Gminnego Konkursu „Sudoku”
kl. 6
Antek Szostak, Piotr Sosnowski
kl. 5
Milena Furman, Jerzy Łukaszewicz
kl. 4
Olga Siwek, Nina Siwek
21 listopada 2018 roku odbyła się
XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.
W matematycznej rozgrywce wzięło udział ponad 61 tysięcy uczestników.
Najlepsi w naszej szkole:
Gabor Szajek kl.2b –77,50 % pkt. możliwych do zdobycia – wynik BARDZO DOBRY
Agata Łukaszewicz kl.2a – 65% pkt. możliwych do zdobycia – wynik DOBRY
Tymoteusz Pankiewicz kl.2b – 65% pkt. możliwych do zdobycia – wynik DOBRY
Kamil Jasiński kl.3b – najlepszy wynik w klasach trzecich.
Antonina Miszkiel kl.4d – 76.67% pkt.możliwych do zdobycia – wynik BARDZO DOBRY
Joanna Czajko kl.5a – najlepszy wynik w klasach piątych
Paweł Żurek kl.6a – 71,67% pkt. możliwych do zdobycia – wynik BARDZO DOBRY
GRATULUJEMY !!!!!!!!
ORTOGRAFIK
Lista uczniów I etapu konkursu którzy zakwalifikowali się do etapu II:
KLASY 4
kl. IVa
- Angelika Gajewska
- Nikola Grudzień
- Karina Szremska
- Dominika Walenciak
kl. IVb
- Wiktoria Bratko
- Natalia Gruszczyńska
- Wiktoria Kobylarz
- Hanna Świtkowska
- Maja Wiśniewska
kl. IVc
- Maciej Alexiou
kl.IVd
- Antonina Miszkiel
KLASY 5
kl. Va
- Joanna Czajko
- Ewelina Mieszała
- Hanna Pasik
- Maja Stochmal
- Karolina Tomczak
kl. Vb
- Igor Fryszkowski
- Stanisław Matera
- Aleksandra Świątek
- Maja Żuk
kl. Vc
- Julia Glinka
- Laura Jankowska
- Zuzanna Opłatek
kl. Vd
- Milena Furman
- Livia Gałuszka
- Jerzy Łukaszewicz
kl. Ve
- Maciej Sobczak
- Marta Szmit
KLASY 6
kl. VIa
- Gabrysia Abendrot
- Dominika Frankowska
- Karolina Frankowska
- Oliwia Kulczyk
- Emilia Potomska
- Paweł Żurek
kl. VIb
- Kacper Giza
- Kacper Jaroszewski
- Szymon Łosin
- Olek Mejer
- Martyna Nowicka
- Julia Sieradzka
kl. VIc
- Miłosz Broniszewski
- Natalia Czajko
- Dominika Sochanowska
GRATULUJEMY!!!
ORTOGRAFIK etap 2
Lista uczestników, którzy zakwalifikowali się do etapu III:
KLASY 4
- Nikola Grudzień 4a
- Wiktoria Bratko 4b
- Hanna Świtkowska 4b
- Antonina Miszkiel 4d
KLASY 5
- Ewelina Mieszała 5a
- Hanna Pasik 5a
- Maja Stochmal 5a
- Karolina Tomczak 5a
- Igor Fryszkowski 5b
- Stanisław Matera 5b
- Maja Żuk 5b
- Julia Glinka 5c
- Laura Jankowska 5c
- Milena Furman 5d
- Livia Gałuszka 5d
- Jerzy Łukaszewicz 5d
- Marta Szmit 5e
KLASY 6
- Karolina Frankowska 6a
- Oliwia Kulczyk 6a
- Emilia Potomska 6a
- Paweł Żurek 6a
- Kacper Giza 6b
- Kacper Jaroszewski 6b
- Szymon Łosin 6b
- Olek Mejer 6b
- Martyna Nowicka 6b
- Julia Sieradzka 6b
- Natalia Czajko 6c
GRATULUJEMY!!!
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
NA ILUSTRACJĘ DO PIEŚNI LEGIONOWEJ
NAGRODA
Julia Gromek - kl.5a
Milena Konasiuk - kl.5a
Nadia Tatys - kl.6c
WYRÓŻNIENIE
Alicja Bakalarz - kl.6b
Konrad Michalak - kl.6b
Alan Terlecki - kl.6c
DYPLOM
Milena Furman - kl.5d
Konrad Jaroszewski - kl.6b
Magdalena Sładkiewicz - kl.6c
GRATULUJEMY!!!