Lorem ipsum...
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022SEMESTR II
Wysokie wyniki w Kangurze Europejskim uzyskali:
Ilczuk Lena,
Gabor Szajek,
Sofiia Zhuravel,
Jarosław Janiszewski,
Nowak Aleksander
XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „TĘCZA”
Wyróznienie otrzymali:
Janek Guentzel klasa 7c
Natalia Gruszczyńska klasa 7b
ORTOGRAFIK
Laureaci konkursu:
klasy czwarte: Szymon Radzik-Pietyra
Adam Zarosiński
klasy piąte: Agata Łukaszewicz
Szymon Wieleba
klasy szóste: Dawid Borger
Borys Czernikow
klasy siódme: Wiktoria Bratko
Maja Wiśniewska
Gratulujemy!
Finaliści konkursu
,,Bawimy się w matematykę”
Kl. 4
Lena Ilczuk
Szymon Radzik-Pietyra
Kl. 5
Gabor Szajek
Bartek Bogucki
Kl.6
Sofiia Zhuravel
Raczyński Artur
Kl. 7
Natalia Gruszczyńska
Maciej Alexiou
Konkurs plastyczny
"Dobre słowo uskrzydla, złe głęboko rani"
organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz
Harmonii Społecznej w Policach.
Nagrody główne:
Sofiia Zhuravel klasa 6A
Lena Jazdziejewska klasa 7A
Oliwia Banatowska klasa 7B
Natalia Żylik klasa 7C
Wyróżnienia:
Amelia Olszewska klasa 4A
Joanna Naumowicz klasa 4A
Alicja Mieszała klasa 6A
Wiktoria Bratko klasa 7B)
Dominika Kozłowska klasa 7B
Michał Mileszko klasa 7B
Nela Jakuszczonek klasa 7C
Emilia Kuśmierz klasa 7C
Podziękowanie za udział w konkursie:
Sandra Dyba klasa 7B
Laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. "WIOSNA POEZJĄ MALOWANA”
I miejsce Nela Fryszkowska (klasa IIIa)
II miejsce Agata Jędrzejewska (klasa Ib)
II miejsce Jan Landowski( klasa IIIb)
III miejsce Gabor Szajek (klasa Vb
I Półrocze
Rozstrzygnięto powiatowy konkurs plastyczny
"Łuczniczymi śladami Rybaka"
zorganizowany przez Przedszkole Publiczne w Trzebieży, UKS Defmar i Sołectwo Trzebież.
Na konkurs napłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jury po długich naradach nagrodziło następujące prace:
w kategorii dzieci z klas 4-6 :
I miejsce Alicja Jankowska kl. 6a
II miejsce Artur Raczyński kl. 6a
III miejsce Małgorzata Szaraficka kl. 5a i Borys Czernikow kl.6a
Przyznano równorzędne wyróżnienia dla uczniów szkoły Podstawowej nr 3 w Policach:
Aleksander Łukasiak kl. 6a,
Pavlo Kolun kl. 5a,
Aleksandra Lichwiarska kl. 6a,
Alicja Mieszała kl. 6a,
Sofiia Zhuravel kl. 6a,
Amelia Szymańska kl. 6a,
Julia Siedlecka kl. 5a,
Laura Anioł kl. 5a.
Za największą aktywność placówek oświatowych podczas konkursu nagrodę specjalną w postaci warsztatów łucznictwa otrzymuje Szkoła Podstawowa Nr 3 w Policach.
BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ
LISTA UCZNIÓW KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO PÓŁFINAŁU
Kl. 4 (6 pkt. – 4,5 pkt.)
1. Grzegorzak Oliwier
2. Ilczuk Lena
3. Majewska Martyna
4. Naumowicz Joanna
5. Partyka Paweł
6. Perkowski Hubert
7. Radzik-Pietyra Szymon
8. Widomski Daniel
9. Zarosiński Adam
Kl. 5 (8 pkt. – 6pkt)
1. Pawłowski Mateusz
2. Szajek Gabor
3. Baran Dorian
4. Bogucki Bartek
5. Kursa Tymek
6. Łukasiewicz Agata
Kl. 6 (8 pkt. – 6pkt)
1. Mieszała Alicja
2. Raczyński Artur
3. Zhuravel Sofiia
Kl. 7 (6 pkt. – 4,5 pkt)
1. Alexiou Maciej
2. Bratko Wiktoria
3. Gruszczyńska Natalia
4. Kapela Michał
5. Mileszko Michał
GRATULUJEMY !!!